náhradné diely na UDS Náhradné diely na UDS
Vyrábame a predávame aj široký sortiment náhradných dielov pre univerzálny dokončovací stroj UDS.

Náhradné diely na UDS

V portfóliu našich činností má pevné miesto aj výroba a predaj náhradných dielov pre univerzálny dokončovací stroj UDS (výrobca - CSM Tisovec). Tento samohybný, univerzálny dokončovací stroj na automobilovom podvozku TATRA 815 (prípadne inom) je určený na dokončovacie zemné práce pri styku stavieb s okolím, a s použitím vhodného nástroja (napríklad našich lopát) aj na výkopové a iné zemné práce (hĺbenie základových rýh, kanálov, budovanie a údržbu inžinierskych sietí).

Galériu fotografií niektorých našich výrobkov si môžete prehliadnuť na týchto stránkach v časti VÝROBKY.


Ktoré náhradné diely vyrábame alebo zabezpečujeme?

Jedná sa prevažne o diely ktoré trpia najvätším opotrebovaním, a teda ich výmena je potrebná v kratších intervaloch. A práve vďaka našim priaznivým cenám budú vaše náklady na prevádzku strojov UDS nižšie.

  • otočné závesy
  • držiaky
  • závesy

Okrem toho zabezpečíme aj výrobu iných štandardných náhradných a výrobkov. V prípade vašej požiadavky sme schopní na základe dodanej výkresovej dokumentácie vyrobiť aj rôzne neštandardné diely, doplnky a zariadenia.

Náhradné dielyOtočný záves na UDS

V rámci predaja zabezpečujeme aj akékoľvek iné náhradné diely na stroje UDS - pre motor, prevodové ústrojenstvo, ovládanie, pohon a ďalšie časti.